Akbank POS Destek Hattı (444 28 28)

Akbank POS Destek

Akbank POS destek, Akbank’ın sunmuş olduğu POS hizmeti konusunda teknik destek vermek amacıyla kurulmuş bir çağrı merkezidir. Türkiyede aktif olarak 350.000’den fazla üye işyeri bulunan Akbank, POS cihazı konusunda lider bankalardan biri olarak kabul ediliyor. Akbank POS destek hattı iletişim numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız, doğru adrestesiniz! Akbank, müşterilerine bir çok konuda telefon üzerinden destek verebilmektedir. POS cihazları da daha çok online kullanım yapılan cihazlar olduğundan, yine destek de online ortamlardan halledilir. Telefondan üye işyeri numaranızı iletmeniz durumunda POS destek hattından bir çok hizmet alabilir, sorunları online olarak çözebilirsiniz. Elbette teknik arızalarda bazı durumlarda teknisyenlere ihtiyaç duyulabilir. Bu sebeple de arıza kaydı oluşturulur ve teknisyenler iş yerinizi ziyaret eder.

Akbank POS Destek (444 28 28)

Türkiyede aktif olarak 350.000’i aşkın üye işyeri ile hizmet veren Akbank, her geçen gün hizmet ağına bir yenisini daha ekliyor. Eğer bir Akbank üye işyeri iseniz, sizden Akbank kredi kartı ile alışveriş yapan müşterilerin puan kazanmasını sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde yine Akbank kredi kartları ile taksitli işlem yapmalarına imkan tanıyabilirsiniz. Akbank pos destek hattı ile de POS cihazı ile alakalı yaşadığınız sorunlara çözüm bulabilirsiniz.Üstteki her iki telefon numarası da, Akbank pos desteği alabileceğiniz çağrı merkezlerinin numarasıdır. Bu numaralar ile bir çok işlem yapabilir, POS cihazlarında yaşadığınız sorunlara anında çözüm bulabilirsiniz. POS destek hatları üzerinden yapabileceğiniz işlemlerin tamamı ve tüm listesi için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz!

Akbank POS Arıza Hata Kodları ve İşlem Listesi

Akbank POS arıza hata kodları, genelde yaşadığınız sorunun size açıklamasını yapar. Siz bu açıklamayı anlamasanız bile, bankayı aradığınızda bu kodu iletmeniz durumunda sorun hızlı bir şekilde çözüme ulaştırılır. Bu hata kodlarını not alabilir, slip olarak döküm haline getirebilir, doğrudan temsilcinize iletebilirsiniz.

Akbank pos desteği ile yapılabilecek işlemler;

 • POS cihazını kullanım ile alakalı sorunlar
 • POS arıza ve hata kodu bildirimleri
 • Gün sonu detay ve gün sonu sorunları
 • Hesap mutabakatları (gün sonu, z raporu)
 • Sarf malzeme talebi (POS rulosu, sticker, kampanya afiş vb)
 • ADSL POS’a geçiş talepleri
 • Ortak POS’a geçiş veya ortak POS’dan ayrılma talepleri
 • Aylık POS ekstre talepleri
 • Provizyon talepleri
 • Firmanız iletişim bilgilerinin güncellenmesi
 • POS güvenliği ile ilgili her konuda arayabilirsiniz;
 • Kayıp / Çalıntı POS bildirimleri
 • Code 10 bildirimleri

0 850 222 28 28 Akbank POS Destek Hattı

Yine üstteki numara ile aynı mantıkta hizmet veren bu numara ile de Akbank POS cihazı arıza bildirimi yapabiliyorsunuz. Genelde yaşadığınız arızanın durumuna göre çözüm yöntemi değişiklik göstermektedir. Cihazın bozulması, ana kart yanması, ekran kırılması gibi problemler online olarak çözülemeyeceği için doğrudan teknisyen ekip yönlendirilir. Bu ekipler genelde aynı gün veya ertesi gün ziyaret eder. Bu durum yoğunluğa göre değişir.

Akbank Sanal POS Destek Hattı

Yine aynı her iki telefon numarasını kullanarak sanal pos için destek alabilirsiniz. Genelde sanal poslarda yaşanan sorunlar fiziksel olmayacağı için, tüm sorunlarınızı anında çözebilirsiniz. Ödeme alamıyorsanız, muhtemelen ödeme ekranına bir hata kodu yansıyacaktır. Ödemesi başarısız olan kişilerin ödemelerini de yine sanal pos üzerinden kontrol edebilir, bu hata kodu üzerinden müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Akbank POS Özellikleri Nelerdir?

Akbank Sanal POS Destek

Akbank, bir çok özelliğe sahip POS cihazları ile müşterilerine hizmet veriyor. Eğer kendi yazarkasa pos cihazınız da bulunuyorsa, bunun beynine direkt olarak Akbank uygulamasını ekleyebiliyor, bankadan pos almadan da kullanabiliyorsunuz.

Akbank POS cihazı özellikleri şunlardır;

 • Tüm para birimleri kullanımı (TL, Euro, USD, vb.),
 • Yabancı kredi kartları ile çekim,
 • Ertesi gün ödeme, beklemeden ödeme,
 • POS cihazı ile yapılan her DCC işlemi için ek kazanç imkanı.

Yine sunulan hizmetler, POS özellikleri ve POS cihazları hakkında bilgi almak için https://www.akbankpos.com isimli resmi internet adresini de ziyaret edebilirsiniz. Online başvuru gibi bir çok işlemi de yapabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Yorum yapın